| Модель | GM-B2100BPC-1AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 44.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь IP |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526361647 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Casio G-SHOCK Classic Full Metal GM-B2100BPC-1AER posiada kopertę i bransoletę ze stali szlachetnej z powłoką IP. Wyposażono go w takie funkcje jak 5 alarmów, czasu na świecie, ruchu wskazówki, kalendarz automatyczny, podwójny iluminator, odporność na wibracje, sygnały przycisków on/off, system wstrząsoodporny, timer. Model działa w oparciu o mechanizm solarny ze wskaźnikiem naładowania. Wodoszczelność oszacowano na 20 ATM.

Годинник оснащений енергозберігаючою технологією Bluetooth®, яка пропонує енергозберігаючу передачу даних одним натисканням кнопки. Годинник може бездротово підключатися до смартфону через Bluetooth®, відкриваючи доступ до широкого спектру корисних функцій.

І цифрова, і аналогова зони циферблата світяться, коли вмикається підсвічування EL.

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Елементи AlphaGEL оточують годинник, роблячи його ще більш стійким до ударів і вібрацій. AlphaGEL - це силіконовий матеріал. Він надзвичайно гнучкий і має амортизуючий ефект на модулі.

Енергію для роботи забезпечує сонячна батарея.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password