| Модель | GBX-100TT-8ER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 15.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 27.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526350153 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio G-SHOCK G-Lide Bluetooth Sync Step Tracker GBX-100TT-8ER to męski zegarek dla prawdziwych surferów. Wyświetlacz zabezpieczono elastycznym szkiełkiem mineralnym. Produkt posiada udogodnienia, takie jak Bluetooth® Smart, Smartphone time, Super-Auto LED Light, system wstrząsoodporny, fazy księżyca, wskaźnik przypływów i odpływów, czujnik przyśpieszenia i licznik kroków. Nie mogło także zabraknąć planera treningów, analizy danych, pamięci pomiarów, czasu światowego, stopera - 1/1sek. - 100 h, pamięci stopera 100, 5 timera - 1/1 Sec. - 60 Min. (z automatycznym powtarzaniem), 4 alarmów dziennych, funkcji drzemki, alarmu wibracyjnego, kalendarza automatycznego i formatu 12-/24-godzinny. Wodoszczelność oceniono na poziomie 20 ATM.

Годинник оснащений енергозберігаючою технологією Bluetooth®, яка пропонує енергозберігаючу передачу даних одним натисканням кнопки. Годинник може бездротово підключатися до смартфону через Bluetooth®, відкриваючи доступ до широкого спектру корисних функцій.

Якщо навколишнє світло тьмяніє, поворот зап'ястя підсвічує дисплей годинника особливо яскраво і барвисто.

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Індикатор фази місяця показує поточну фазу місяця відносно Землі

Після введення часу припливу для вибраного місця годинник може відображати фази відпливу і припливу в цьому місці на будь-яку дату. Це може бути дуже корисно, наприклад, якщо ви хочете заздалегідь дізнатися про характер припливів і відпливів у місці призначення.

Датчик руху реагує на прискорення і відображає його у вигляді швидкості на дисплеї. Датчик також підтримує функцію автоматичного обертання годинника, гарантуючи, що зображення завжди відображається на дисплеї правильною стороною догори.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password