| Модель | GBA-800-1AER |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 48.60 mm |
| Товщина корпусу | 15.50 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Пластик |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21,5 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526179105 |
| Тип продукту | Годинник |

Годинник оснащений енергозберігаючою технологією Bluetooth®, яка пропонує енергозберігаючу передачу даних одним натисканням кнопки. Годинник може бездротово підключатися до смартфону через Bluetooth®, відкриваючи доступ до широкого спектру корисних функцій.

Одним натисканням кнопки дисплей можна яскраво підсвітити модним кольором

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Точність вимірювання до 1/100 секунди, діапазон вимірювання до 24 годин.

Виміряний загальний час, час проходження кола та час проходження відрізків можна зберегти в пам'яті разом з датою і переглянути пізніше. Набір даних складається з дати, загального часу, часу проходження кола та часу відрізків. У пам'яті достатньо місця для зберігання до 200 наборів даних.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password