| Модель | GA-100-Set058 |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 51.00 mm |
| Товщина корпусу | 17.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 28 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5905806112719 |
| Тип продукту | Годинник |
W zestawie G-Shock GA-100-Set058 znajdują się oryginalny pasek i bezel G-SHOCK. Możesz dowolnie customizować swój G-SHOCK. Wszystkie elementy setu są oryginalnymi produktami CASIO Japan.
Zegarek Casio G-SHOCK GA-100-Set058 to męski zegarek sportowy wyposażony w system antywstrząsowy G-SHOCK i dużą odporność na pola magnetyczne (zgodne z standardem ISO 764). Koperta i bransoleta zegarka wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Zegarek GA-100-Set058 został wyposażony w dodatkowe funkcje takie jak: automatyczny kalendarz, czas światowy, podświetlenie diodą LED, 5 alarmów, stoper, timer. Wodoszczelność WR 200 zapewnia odporność na wodę podczas pływania i nurkowania.

Всі компоненти набору є оригінальною продукцією японської компанії Casio. Це гарантія довговічності, точності та надійності, підтверджена інженерними випробуваннями японського виробника.

Для підсвічування циферблата використовується світлодіод (LED), в тому числі функція автоматичного перемикача освітлення, яка підсвічує дисплей, коли годинник повернутий під кутом до циферблата.

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Корпус призначений для захисту годинника від магнітних полів.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Вимірює з точністю до тисячних часток секунди час запуску і час завершення. Сигнали підтверджують вибір пуску/зупинки. Вимірювальна здатність досягає до 100 годин.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password