| Модель | GA-100-Set001 |
|---|---|
| Бренд | G-SHOCK |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 51.2mm |
| Товщина корпусу | 16.9mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 28 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978276224 |
| Тип продукту | Годинник |
W zestawie G-Shock GA-100-Set001 znajdują się wymienny pasek oraz dodatkowa nakładka na bezel, dzięki którym momentalnie odmienisz wygląd zegarka.
Zegarek Casio G-Shock GA-100-Set001 to sportowy zegarek dla mężczyzn wyposażony w słynny system wstrząsoodporny G-SHOCK. Materiał z którego wykonano kopertę i pasek zapewnia niezwykłą lekkość i komfort użytkowania. GA-100-Set001 cechuje się właściwościami takimi jak: podświetlenie typu Illuminator diodą LED, czas światowy (wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie największych miast), datownik, kalendarz automatyczny, 5 alarmów z możliwością drzemki, stoper, timer, wodoszczelność klasy 200m, wysokiej jakości szkiełko mineralne. Ten model posiada dodatkowo zabezpieczenie przed działaniem pól magnetycznych. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z opcją przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.

Для підсвічування циферблата використовується світлодіод (LED), в тому числі функція автоматичного перемикача освітлення, яка підсвічує дисплей, коли годинник повернутий під кутом до циферблата.

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Корпус призначений для захисту годинника від магнітних полів.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.

Вимірює з точністю до тисячних часток секунди час запуску і час завершення. Сигнали підтверджують вибір пуску/зупинки. Вимірювальна здатність досягає до 100 годин.

Для любителів точності: таймери зворотного відліку допомагають запам'ятовувати конкретні або повторювані події, видаючи звуковий сигнал у встановлений час. Потім вони автоматично починають зворотний відлік від встановленого часу. Час можна встановити з точністю до хвилини і до 24 годин наперед. Ідеально підходить для людей, які повинні приймати ліки щодня, або для тих, хто займається інтервальними тренуваннями.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password