| Модель | EFV-620L-1AVUEF |
|---|---|
| Бренд | EDIFICE |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 51.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526312205 |
| Тип продукту | Годинник |
EDIFICE Momentum Chronograph EFV-620L-1AVUEF wyposażony jest w datownik dni miesiąca, chronograf, powłokę Neobrite i zakręcany dekiel. Jego koperta powstała ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym i połączona jest ze skórzanym, czarnym paskiem. Czarną tarczę chroni przed uszkodzeniami szkiełko mineralne. Wodoszczelność oszacowano na 10 ATM, a całość do działania napędza mechanizm kwarcowy.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

На дисплеї відображається поточна дата

Час, що минув, вимірюється з точністю до однієї десятої секунди. Годинник має часову ємність до години.

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус годинника повністю виготовлений з нержавіючої сталі.

Гвинтове з'єднання на основі корпусу оптимально захищає внутрішні механізми годинника і водночас забезпечує легкий доступ, наприклад, при заміні батарейки.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password