| Модель | EFR-556L-1AVUEF |
|---|---|
| Бренд | EDIFICE |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526143250 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Casio Edifice EFR-556L-1AVUEF to czasomierz, który sprawdzi się jako funkcjonalny dodatek zarówno do eleganckich, jak i niezobowiązujących stylizacji. Czarny skórzany pasek oraz koperta wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej łączą się w spójną całość, a szkiełko mineralne przykrywające ciemną tarczę czasomierza sprawia, że jest on odporny na ewentualne obtłuczenia. Casio Edifice wyposażony jest w funkcje datownika, stopera oraz chronografu. Wodoszczelność tego modelu została ustalona w klasie 10 ATM, co oznacza, że do wnętrza zegarka nie dostanie się woda w przypadku drobnych zachlapań. Casio Edifice EFR-556L-1AVUEF został objęty trzyletnią gwarancją producenta, z możliwością przedłużenia jej o kolejne trzy lata.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

На дисплеї відображається поточна дата

Час, що минув, вимірюється з точністю до часток секунди. Годинник може вимірювати час до 30 хвилин.

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус годинника повністю виготовлений з нержавіючої сталі.

Гвинтове з'єднання на основі корпусу оптимально захищає внутрішні механізми годинника і водночас забезпечує легкий доступ, наприклад, при заміні батарейки.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password