| Модель | EF-527D-1AVEF |
|---|---|
| Бренд | EDIFICE |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 45.5mm |
| Товщина корпусу | 11.4mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 22 cm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4971850416180 |
| Тип продукту | Годинник |

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

На дисплеї відображається поточна дата

Час, що минув, вимірюється з точністю до 1/20 секунди. Годинник може вимірювати час до 12 годин.

Функцію логарифмічної лінійки можна використовувати для різних обчислень, наприклад, маршруту польоту, швидкості або витрати палива. Функція логарифмічної лінійки використовується переважно в авіаційних годинниках.

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус годинника повністю виготовлений з нержавіючої сталі.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password