| Модель | DW00100709 |
|---|---|
| Бренд | DANIEL WELLINGTON |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7315030055740 |
| Тип продукту | Годинник |
Daniel Wellington Classic Multi-Eye St Mawes Arctic Silver DW00100709 to męski zegarek kwarcowy z kopertą ze stali szlachetnej 316L w kolorze srebrnym. Tarcza jest niebieska, a pasek skórzany w kolorze brązowym. Zegarek oferuje mineralne szkło, wodoszczelność 30 metrów (3 ATM) oraz 2-letnią gwarancję. Dodatkowe funkcje to szlif słoneczny i subtarcza z sekundnikiem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password