| Модель | DW00100693 |
|---|---|
| Бренд | DANIEL WELLINGTON |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 20.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7315030055580 |
| Тип продукту | Годинник |
Daniel Wellington DW00100693 Bound Black Crocodile Rose Gold — це вишуканий жіночий годинник, який вражає елегантним дизайном та високою якістю виготовлення. Його корпус із нержавіючої сталі 316L + PVD у кольорі рожевого золота та білий циферблат створюють ефектну композицію. Зручний чорний шкіряний ремінець з крокодилячим візерунком надає йому розкішного характеру. Годинник має мінеральне скло та 2-річну гарантію.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password