| Модель | DW00100637 |
|---|---|
| Бренд | DANIEL WELLINGTON |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 20.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Фіолетовий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Фіолетовий |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7315030048100 |
| Тип продукту | Годинник |
Daniel Wellington Quadro Lavender Mop DW00100637 jest stylowym, damskim zegarkiem. Urządzenie w fioletowym kolorze ma pasek uszyty ze skóry naturalnej oraz prostokątną kopertę ze stali szlachetnej 316L w odcieniu różowego złota. Całość uzupełnia tarcza udekorowana masą perłową. Cyferblat pokryto szkiełkiem mineralnym dla ochrony przed uszkodzeniami zewnętrznymi.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password