| Модель | DW00100626 |
|---|---|
| Бренд | DANIEL WELLINGTON |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7315030044645 |
| Тип продукту | Годинник |
Daniel Wellington Classic St Mawes DW00100626 jest produktem przeznaczonym dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasyczne dodatki. Koperta zegarka została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L (w odcieniu różowego złota), połączono ją z brązowym paskiem uszytym ze skóry naturalnej. Całość uzupełnia udekorowana szlifem słonecznym, granatowa tarcza pokryta szkiełkiem mineralnym. Producent zapewnia dwuletnią gwarancję oraz firmowe opakowanie.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password