| Модель | DW00100471 |
|---|---|
| Бренд | DANIEL WELLINGTON |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Рожеве золото |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7315030027709 |
| Тип продукту | Годинник |
Klasyka, subtelność i elegancja, czyli damski zegarek Daniel Wellington Petite Unitone DW00100471. Model przedstawia piękno różowego złota, które świetnie sprawdzi się w zestawieniu z wieloma kreacjami. Za prawidłowe odmierzanie godziny odpowiedzialny jest sprawdzony mechanizm kwarcowy. Wodoszczelność została oszacowana na poziomie 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password