| Модель | CW11505 |
|---|---|
| Бренд | CLUSE |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 31.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 8720246160604 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Cluse Fluette CW11505 to modny dodatek do damskiej garderoby. Skórzany pasek w oryginalnym, żywym odcieniu czerwieni został połączony z prostokątną kopertą ze złotej stali szlachetnej. Szlifowana tarcza w kolorze obudowy zabezpieczona jest szkłem mineralnym.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password