| Модель | Z031-SISI-W15RE |
|---|---|
| Бренд | CIGA DESIGN |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.80 mm |
| Товщина корпусу | 12.30 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 6971311240864 |
| Тип продукту | Годинник |
Оригиналният мъжки часовник Ciga Z-Series Edge от неръждаема стомана Skeleton Automatic Z031-SISI-W5RE е аксесоар, който не може да бъде подминат с безразличие. Всичко това се дължи на циферблата-скелет, който разкрива работата на автоматичния механизъм Seagull ST2553JK. Неговата походка, допълнена от 40-часов резерв на мощността, се вижда и през прозрачния гръб на корпуса. Циферблатът е защитен от твърдо сапфирено стъкло. Червената силиконова каишка, сертифицирана от FDA, е гъвкава, устойчива на изпотяване и лесно сменяема. За сребристата правоъгълна обвивка е използвана неръждаема стомана 316L. Моделът е отличен с Германската награда за дизайн през 2020 г. за своя дизайн. Продуктът е устойчив на малки количества вода и се предлага с 2-годишна гаранция. Комплектът включва допълнителни каишки, изработени от силикон и естествена кожа.

Водонепроникність 30 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді дрібних бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Скелетонний годинник характеризується прозорим циферблатом і задньою кришкою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password