| Модель | Z031-SISI-W15BU |
|---|---|
| Бренд | CIGA DESIGN |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.80 mm |
| Товщина корпусу | 12.30 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 6971311240840 |
| Тип продукту | Годинник |
Мъжкият часовник Ciga Z-Series Edge Skeleton Automatic Z031-SISI-W15BU от неръждаема стомана е аксесоар, който привлича погледите и ви позволява да подчертаете оригиналния си стил. Не е чудно, че той е носител на Германската награда за дизайн през 2020 г. Той функционира благодарение на автоматичния механизъм Seagull ST2553JK с 40-часов резерв на мощността. Синята каишка е изработена от сертифициран от FDA силикон. Тя е изключително гъвкава, устойчива на изпотяване и лесна за смяна. Скелетният циферблат е поставен в сребриста обвивка от стомана 316L, разкриваща механизма. Работата му може да се види и благодарение на остъклената задна част на корпуса. Циферблатът е защитен от твърдо сапфирено стъкло. Продуктът е устойчив на малки количества вода и се предлага с 2-годишна гаранция. Комплектът включва допълнителни каишки, изработени от силикон и естествена кожа.

Водонепроникність 30 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді дрібних бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Скелетонний годинник характеризується прозорим циферблатом і задньою кришкою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password