| Модель | Z031-BLBL-W15BK |
|---|---|
| Бренд | CIGA DESIGN |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.80 mm |
| Товщина корпусу | 12.30 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма корпусу | Тонно (бочкоподібний) |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Стиль ремінця | Casual, Спортивний |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 6971311241359 |
| Тип продукту | Годинник |
Ciga Z-Series Edge DLC Skeleton Automatic Z031-BLBL-W15BK е мъжки автоматичен часовник в черен цвят. Той ще внесе голямо разнообразие в класическите тоалети, а това е възможно благодарение на скелетния циферблат, през който можете да видите работата на механизма Seagull ST2553JK с 40-часов резерв на мощността. Наблюдението на работата на изделието е възможно и благодарение на прозрачния гръб на корпуса. Циферблатът е защитен от повреди чрез сапфирено стъкло. Правоъгълната стоманена обвивка на модела е покрита с карбоново DLC покритие. Сертифицираната от FDA силиконова каишка с кубична структура е устойчива на изпотяване, гъвкава и лесна за смяна. Награден с Германската награда за дизайн за 2020 г., часовникът има водоустойчивост от 30 метра, което осигурява защита срещу малки пръски. Гаранцията на производителя е 2 години. Комплектът включва допълнителни каишки, изработени от силикон и естествена кожа.

Водонепроникність 30 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді дрібних бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Скелетонний годинник характеризується прозорим циферблатом і задньою кришкою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password