| Модель | Z011-BLBL-W13 |
|---|---|
| Бренд | CIGA DESIGN |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.50 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 6971311240727 |
| Тип продукту | Годинник |

Водонепроникність 30 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді дрібних бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Прозора кришка дозволяє спостерігати за роботою механізму.

Скелетонний годинник характеризується прозорим циферблатом і задньою кришкою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password