| Модель | M051-BB01-W6B |
|---|---|
| Бренд | CIGA DESIGN |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Механічний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Прозорий |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 6971311243537 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek Ciga Design M Magician Titanium DLC SET M051-BB01-W6B to model o przyciągającym wzrok wykonaniu. Jego projekt prezentuje nowoczesną estetykę zainspirowaną magikami i artystycznymi sztuczkami. Producenci w tym zegarku zastosowali przełomową koncepcję wewnętrznej obudowy z wymiennymi zewnętrznymi ramkami. To pozwala na swobodną zmianę stylu w zależności od upodobania. Elegancję i unikatowy design podkreśla oryginalna tarcza skeleton odsłaniająca pracę mechanizmu mechanicznego z ręczny naciągiem. Cyferblat zabezpiecza twarde szkło szafirowe. Dodatkową zaletą jest mocno świecąca masa Super-LumiNova pokrywająca wskazówki i wybrane elementy. Wygodę noszenia zapewnia elastyczny czarny pasek z kauczuku fluorowego. W zestawie znajdują się 3 wymienne koperty: okrągła, kwadratowa i tonneau (beczkowata). Każda z nich jest wykonana ze stali szlachetnej 316L pokrytej czarną powłoką DLC.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password