| Модель | WS-1600H-1AVEF |
|---|---|
| Бренд | Casio |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526351501 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Casio Digital WS-1600H-1AVEF to styl i funkcjonalność. Dodatek pracuje w oparciu o sprawdzony mechanizm kwarcowy z 10-letnią żywotnością baterii. Urządzenie wyposażono w alarm, czas światowy, druga strefa czasowa, Illuminator, kalendarz automatyczny, Mute, podświetlenie LED, timer, datownik dnia miesiąca, datownik dnia tygodnia, stoper i czas dobowy. Wodoszczelność oceniono w klasie 10 ATM, co umożliwia pływanie powierzchniowe.

Щоденний будильник нагадує про події, які повторюються щодня, видаючи звуковий сигнал у встановлений час.

Синтетична смола є ідеальним матеріалом для ремінців завдяки своїм надзвичайно міцним і гнучким властивостям.

10 років, 1 батарея. Нова розроблена електроніка забезпечує значно менше споживання енергії.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Корпус годинника легкий і міцний.

Годинник оснащений гнучким акриловим склом, яке має високу стійкість до пошкоджень.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password