| Модель | W-218HC-8AVEF |
|---|---|
| Бренд | Casio |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Бежевий |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 4549526317071 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio Heavy Duty W-218HC-8AVEF to model o sportowym charakterze, stworzony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Jego koperta i pasek zostały wykonane z żywicy syntetycznej, odpornej na wpływ czynników zewnętrznych, ciepło i zimno. Zegarek posiada funkcje, takie jak: datownik dnia miesiąca, datownik dnia tygodnia, czas 24-godzinny, stoper oraz alarm dzienny. Możliwość podświetlenia wyświetlacza zdecydowanie podniesie komfort korzystania z modelu w zaciemnionych miejscach. Wodoszczelność oszacowano w klasie 5 atmosfer.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Час, що минув, розділений час і кінцевий час вимірюються з точністю до 1/100 секунди. Годинник може вимірювати час до 1 години.

Щоденний будильник нагадує про події, які повторюються щодня, видаючи звуковий сигнал у встановлений час.

Після налаштування автоматичний календар завжди відображає правильну дату.

Час може відображатися в 12-годинному або 24-годинному форматі.

Годинник оснащений гнучким акриловим склом, яке має високу стійкість до пошкоджень.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password