| Модель | LA700WE-4AEF |
|---|---|
| Бренд | Vintage |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 26.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 10 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 13.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526365577 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio Vintage Mini LA700WE-4AEF jest damskim zegarkiem zasilanym przez mechanizm kwarcowy. Zachowany w srebrnej kolorystyce idealnie wkomponuje się w wiele stylizacji. Standardową tarczę zastępuje nowoczesny wyświetlacz, dzięki któremu każda użytkowniczka może obserwować działanie datownika dni miesiąca i tygodnia, czasu 24h, alarmu dziennego, kalendarza automatycznego i timera z 7 wstępnymi czasami. Model jest idealny dla kobiet, które cenią sobie świetny wygląd w połączeniu z funkcjonalnością.

Час, що минув, вимірюється з точністю до однієї десятої секунди. Годинник має часову ємність до години.

За допомогою попередньо встановленого таймера для різних видів спорту визначено сім попередньо встановлених ігрових періодів, які можна викликати за потреби. Коли час гри закінчується, лунає звуковий сигнал, і годинник автоматично починає зворотний відлік від попередньо встановленого часу. Максимальний обсяг пам'яті таймера - 30 хвилин.

Щоденний будильник нагадує про події, які повторюються щодня, видаючи звуковий сигнал у встановлений час.

Після налаштування автоматичний календар завжди відображає правильну дату.

Годинник оснащений гнучким акриловим склом, яке має високу стійкість до пошкоджень.

Корпус годинника легкий і міцний.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password