| Модель | A168WEMB-1BEF |
|---|---|
| Бренд | Vintage |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526315114 |
| Тип продукту | Годинник |
Damski zegarek Casio VINTAGE Maxi A168WEMB-1BEF to model o ikonicznej stylistyce retro. Wyróżnia się kopertą w charakterystycznym kolorze gunmetal z osadzonym w środku cyfrowym wyświetlaczem. Obudowa łączy się z czarną bransoletą mesh. Model wyposażono w rozbudowany kalendarz, stoper, alarm, podświetlenie Illuminator, a także w czas dobowy. Wodoszczelność wynosi 30 metrów.

Електролюмінесцентна панель змушує світитися весь циферблат, що полегшує читання.

Час, що минув, розділений час і кінцевий час вимірюються з точністю до 1/100 секунди. Годинник може вимірювати час до 1 години.

Щоденний будильник нагадує про події, які повторюються щодня, видаючи звуковий сигнал у встановлений час.

Після налаштування автоматичний календар завжди відображає правильну дату.

Час може відображатися в 12-годинному або 24-годинному форматі.

Годинник оснащений гнучким акриловим склом, яке має високу стійкість до пошкоджень.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password