| Модель | A1000MA-7EF |
|---|---|
| Бренд | Vintage |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526319631 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio VINTAGE Maxi A1000MA-7EF to świetny damski zegarek w stylu retro. Kopertę w srebrnym odcieniu wykonano ze stali szlachetnej odpornej na korozję, a zamontowana została na bransolecie mesh z tego samego materiału. Model posiada podświetlenie LED, stoper 1/100 sek. - 1h, dźwiękowy alarm dzienny i kalendarz automatyczny oraz format 12/24h. Produkt pakowany jest w oryginalne opakowanie.

Для підсвічування циферблату використовується світлодіод (LED).

Час, що минув, розділений час і кінцевий час вимірюються з точністю до 1/100 секунди. Годинник може вимірювати час до 1 години.

Щоденний будильник нагадує про події, які повторюються щодня, видаючи звуковий сигнал у встановлений час.

Після налаштування автоматичний календар завжди відображає правильну дату.

Час може відображатися в 12-годинному або 24-годинному форматі.

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password