| Модель | MTP-1384D-7AVEF |
|---|---|
| Бренд | Casio |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4971850998426 |
| Тип продукту | Годинник |
Klasyczny męski zegarek Casio Classic MTP-1384D-7AVEF to model wyposażony w stalową srebrną kopertę, szkło mineralne chroniące srebrną tarczę oraz stalową bransoletę. Zegarek posiada powłokę luminescencyjną oraz datowniki Day Date. Wodoszczelność wynosi 100m

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

Відображається поточний день і день тижня.

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус годинника повністю виготовлений з нержавіючої сталі.

Міцний, довговічний та елегантний: сталевий браслет надає вашому годиннику класичного вигляду.

Завжди надійний: Цей годинник має особливо надійну застібку, яка запобігає випадковому розстібанню ремінця.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password