| Модель | MTP-1183PA-1AEG |
|---|---|
| Бренд | Casio |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526340680 |
| Тип продукту | Годинник |
Wytrzymały i elegancki męski zegarek Casio Collection MTP-1183PA-1AEG zwraca uwagę ponadczasowym stylem i klasycznym zestawieniem kolorów. Kontrast do czarnej tarczy stanowi srebrna bransoleta ze stali szlachetnej i koperta w tym samym odcieniu. Czytelność godziny gwarantują jasne indeksy i wskazówki. Zaletą jest dodatkowa funkcja datownika.

На дисплеї відображається поточна дата

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус виготовлений з латуні.

Міцний, довговічний та елегантний: сталевий браслет надає вашому годиннику класичного вигляду.

Модель закривається на зручну розкладну застібку.

Батарейка забезпечує годинник енергією приблизно на два роки.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password