| Модель | MDV-107-1A2VEF |
|---|---|
| Бренд | Casio |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 50.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 26.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4549526323980 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio Duro Diver MDV-107-1A2VEF to męski zegarek o wodoszczelności szacowanej na 20 ATM, co przy zakręcanym deklu pozwala na pływanie i nurkowanie bez akwalungu. Model posiada czarno-niebieski, obrotowy jednostronnie bezel. Zegarek swoje działanie opiera o mechanizm kwarcowy SR626SW, którego żywotność szacuje się na około 3 lata. Czarna tarcza uzupełniona została o datownik dni miesiąca, a przed uszkodzeniami chroni ją szkiełko mineralne.

Покриття, що світиться, забезпечує тривале освітлення в темряві після лише короткого впливу світла.

На дисплеї відображається поточна дата

Повернувши безель на відповідну цифру, можна вибрати приблизний час занурення.

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус годинника повністю виготовлений з нержавіючої сталі.

Гвинтове з'єднання на основі корпусу оптимально захищає внутрішні механізми годинника і водночас забезпечує легкий доступ, наприклад, при заміні батарейки.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password