| Модель | LTP-1234PL-7A2EF |
|---|---|
| Бренд | Casio |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 21.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526343971 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio Collection LTP-1234PL-7A2EF to damski zegarek opierający swoje działanie o mechanizm kwarcowy SR626SW z baterią o 3-letniej żywotności. W mosiężnej kopercie o długości 32 mm umieszczono srebrną tarczę zdobioną szlifem słonecznym i uzupełnioną o złote wskazówki i indeksy. Cyferblat chroni szkiełko mineralne. Całości dopełnia czarny, skórzany pasek.

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус виготовлений з латуні.

Високоякісний ремінець із натуральної шкіри поєднує в собі довговічність, стиль і максимальний комфорт.

Годинник має розкладну застібку.

Батарейка забезпечує годинник енергією приблизно на три роки.

Ця модель є водонепроникною за стандартом DIN 8310 / ISO 22810, а отже, стійкою до незначних бризок. Слід уникати більшого контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password