| Модель | LTP-1234PD-7BEG |
|---|---|
| Бренд | Casio |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 23.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526340895 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio Classic LTP-1234PD-7BEG to damski zegarek w kolorze srebrnym, który z powodzeniem uzupełni formalne stylizacje. Koperta z mosiądzu połączona jest z bransoletą ze stali szlachetnej. Białą tarczę zabezpieczono szkiełkiem mineralnym. Model do działania napędza mechanizm kwarcowy.

Міцне мінеральне скло стійке до пошкоджень.

Корпус виготовлений з латуні.

Міцний, довговічний та елегантний: сталевий браслет надає вашому годиннику класичного вигляду.

Завжди надійний: Цей годинник має особливо надійну застібку, яка запобігає випадковому розстібанню ремінця.

Батарейка забезпечує годинник енергією приблизно на три роки.

Ця модель є водонепроникною за стандартом DIN 8310 / ISO 22810, а отже, стійкою до незначних бризок. Слід уникати більшого контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password