| Модель | CVZ0054BLS |
|---|---|
| Бренд | Carl von Zeyten |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 15.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Open-heart |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4056007105480 |
| Тип продукту | Годинник |

Водонепроникність 30 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді дрібних бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Годинники з відкритим серцем мають спеціальний отвір на циферблаті, який дозволяє спостерігати за роботою механізму.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password