| Модель | CVZ0017SGYS |
|---|---|
| Бренд | Carl von Zeyten |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4056007101727 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Carl von Zeyten Black Forest Automatic CVZ0017SGYS zachwyca swoim projektem. Szara tarcza z okienkiem open-heart została zabezpieczona wysokiej klasy szkłem szafirowym. Przez transparentny, zakręcany dekiel można obserwować pracę mechanizmu automatycznego osadzonego na 40 kamieniach. Wodoszczelność wynosi 3 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password