| Модель | CVZ0008WHS |
|---|---|
| Бренд | Carl von Zeyten |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 16.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Прозорий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4056007100805 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Carl von Zeyten Neustadt Limited Edition CVZ0008WHS to propozycja, która przyciąga wzrok tarczą typu skeleton umożliwiającą oglądanie pracy mechanizmu automatycznego CVZ 416 osadzonego na 22 kamieniach. Na cyferblacie przysłoniętym szafirowym szkiełkiem został umieszczony wskaźnik rezerwy chodu. Urządzenie ukazuje godzinę w dwóch strefach czasowych. Transparentny zakręcany dekiel zapewnia dodatkowe uszczelnienie koperty. Wskazówki zostały pokryte powłoką świecącą w ciemności Neobrite.

Водонепроникність 30 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді дрібних бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Годинник належить до лімітованої серії з чітко визначеним тиражем.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password