| Модель | 96L260 |
|---|---|
| Бренд | Bulova |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 33.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Багатоколірний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7613077561010 |
| Тип продукту | Годинник |
Bulova Crystal 96L260 to najlepszy możliwy upominek dla eleganckiej kobiety. Ozdobiona masą perłową tarcza w niebieskim odcieniu jest osadzona w stalowej kopercie połączonej z dopasowaną bransoletą. Całość udekorowano gustownymi kryształkami. Wodoszczelność modelu wynosi 30 m, co oznacza, że jest on odporny na niewielkie ilości wody (np. podczas mycia rąk).
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password