| Модель | 96A293 |
|---|---|
| Бренд | Bulova |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Прозорий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 42429590854 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek Bulova Classic Surveyor Skeleton 96A293 to luksusowy model w klasycznym stylu. Do produkcji jego obudowy wykorzystano stal szlachetną. Srebrny kolor bransolety i koperty współgra z czarnymi detalami. Elegancję wykonania podkreśla dekoracyjna tarcza skeleton. Prezentuje ona zdobienia i precyzyjną pracę mechanizmu automatycznego klasy Swiss Made.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password