| Модель | 96A292 |
|---|---|
| Бренд | Bulova |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Прозорий |
| Особливості циферблату | Skeleton |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Вигляд ремінця | Браслет із великими ланками |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Стиль ремінця | Casual |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7613077590843 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password