| Модель | 96A275 |
|---|---|
| Бренд | Bulova |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 42429587885 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Bulova Surveyor Open Heart Automatic 96A275 to gustowny, srebrno-niebieski dodatek do męskiej garderoby. Jego koperta i bransoleta wykonane są ze stali szlachetnej i zestawione z tarczą przykrytą szkłem mineralnym. Okienko open heart oraz przeszklony, zakręcany dekiel pozwalają podziwiać pracę mechanizmu automatycznego. Produkt jest odporny na niewielkie zachlapania.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password