| Модель | TO335-15-161L |
|---|---|
| Бренд | BOWA |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 33.0mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Вигляд ремінця | Однорідний з прошивкою |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Стиль ремінця | Casual |
| Obwód nadgarska (max) | 20 cm |
| Długość paska | Standardowa (damska) |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907622673849 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password