| Модель | MI344-44-164M |
|---|---|
| Бренд | BOWA |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Логотип, Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Стиль ремінця | Casual, Елегантний |
| Obwód nadgarska (max) | 20 cm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907622675072 |
| Тип продукту | Годинник |

Водонепроникність 30 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді дрібних бризок.

Годинник працює на кварцовому механізмі з батарейним живленням.

Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень. Воно має середню твердість і є досить еластичним, що робить його менш схильним до розбиття.

Дисплей дати показує поточний день місяця.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password