Gallery(16)
| Модель | MI342-26-165M |
|---|---|
| Бренд | BOWA |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Логотип |
| Індикатор дати місяця | так, віконце дати |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 20 cm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907622675133 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski BOWA MIlan MI342-26-165M to model dla pań ceniących eleganckie klasyczne zegarki. Koperta, jak i bransoleta typu mesh zostały pokryte srebrnym kolorem. Biała tarcza ładnie eksponuje ciemnoszare indeksy. Ponadto w jej dolnej części tarczy umieszczono subtelny datownik. Zegarek działa na podstawie mechanizmu kwarcowego Miyota VJ22. Wodoszczelność ustalono na poziomie 3 ATM. Zegarek wyposażono w szkiełko mineralne. Produkt wraz z trzyletnią gwarancją zapakowano w eleganckie pudełko.

Бренд BOWA черпає натхнення в естетиці світових столиць моди, поєднуючи їхній унікальний характер із сучасним дизайном. Результатом є колекції з чіткою ідентичністю та позачасовим стилем.

Серія BOWA Milan поєднує в собі простоту з увагою до компонування циферблату. Її вирізняють індикатор дати о 6 годині, лінійні індекси, тонкі стрілки та вибір між шкіряним ремінцем або сітчастим браслетом.

Браслети годинників BOWA оснащені практичними застібками, які легко відкриваються та регулюються. Щоденне використання просте, швидке та зручне.

Годинники BOWA упаковані в естетичну коробку, що робить їх ідеальним подарунком - елегантним, практичним і готовим до негайного вручення.

Добре продуманий та універсальний - це годинник BOWA. Завдяки своїй простоті та витонченості, вони є безсумнівним вибором для повсякденного носіння.

Годинники BOWA створені для жінок, які цінують дизайн, функціональність і свідомий вибір. Це пропозиція для тих, хто шукає годинник, придатний для повсякденного життя, але з чітким естетичним акцентом.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password