| Модель | 3622-01 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4040066252605 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski zegarek kwarcowy Boccia Titanium Classic 3622-01 to model dla mężczyzn, którzy poszukują klasycznego i jednocześnie niezwykle wytrzymałego dodatku do założenia do pracy i na co dzień. Srebrną obudowę wyprodukowano z tytanu, a czarny pasek uszyto ze skóry. Czytelność zapewnia biała tarcza z czarnymi indeksami i datownikiem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password