| Модель | 3580-02 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Титановий |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4040066217536 |
| Тип продукту | Годинник |
Boccia Titanium Classic 3580-02 jest męskim zegarkiem w nowoczesnym designie. Koperta wykonana z lekkiego tytanu została połączona z bransoletą w srebrnym kolorze; materiał ten jest bezpieczny dla alergików. Szara tarcza zawiera datownik dni miesiąca oraz powłokę luminescencyjną, która umożliwia odczytanie godziny w zaciemnionym otoczeniu. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password