| Модель | 3341-03 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Тип ремінця | Титановий |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4040066273037 |
| Тип продукту | Годинник |
Złoty zegarek Boccia Titanium Royce Concept 3341-03 to model dla pań. Miejski i stonowany design dopełnia tarcza z jasnej masy perłowej i z funkcją datownika. Cyferblat zabezpiecza twarde szkło szafirowe. Zarówno bransoletę, jak i kopertę wykonano z wytrzymałego i nieuczulającego tytanu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password