| Модель | 3314-02 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4040066256702 |
| Тип продукту | Годинник |
Klasa i dobre jakościowo materiały sprawiają, że damski zegarek Boccia Titanium 3314-02 nada się do założenia na każdą okazję. Brązowy pasek uszyto ze skóry, a złotą kopertę wykonano z tytanu. Prosty, ale ponadczasowy i urzekający styl podkreśla biała tarcza z giloszem.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password