| Модель | 3309-08 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4040066256429 |
| Тип продукту | Годинник |
Casualowy zegarek damski Boccia Titanium 3309-08 prezentuje miejski styl. Idealnie dopełni większość stylizacji. Wykonano go z tytanu i skóry. Utrzymano go w srebrnym, czarnym i szarym kolorze. Minimalistyczny design dopełniają delikatne arabskie indeksy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password