| Модель | 3309-05 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4040066256283 |
| Тип продукту | Годинник |
Boccia Titanium 3309-05 to casualowy, damski zegarek. Tytanowa koperta w odcieniu różowego złota jest połączona z czerwonym paskiem uszytym ze skóry naturalnej. Biały cyferblat pokryto szkiełkiem mineralnym dla ochrony przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Wraz z zakupem zegarek jest obejmowany dwuletnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password