| Модель | 3278-04 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Бежевий |
| Szerokość Paska | 12.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4040066245522 |
| Тип продукту | Годинник |
Boccia Titanium Classic 3278-04 to damski zegarek, który do pracy napędza mechanizm kwarcowy Ronda 751. Srebrno-złota koperta z tytanu połączona jest ze skórzanym, beżowym paskiem. Szara tarcza uzupełniona jest o indeksy punktowe i jeden w postaci rzymskiej XII.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password