| Модель | 3276-14 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 32.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Особливості циферблату | Кристали |
| Тип ремінця | Титановий |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 14.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4040066262581 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Boccia Titanium Classic 3276-14 wyposażono w białą tarczę ozdobioną czterema kryształkami. Cyferblat zabezpieczony jest szkiełkiem mineralnym. Zarówno bransoleta, jak i koperta wykonane zostały z tytanu w kolorze złotym. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password