| Модель | 3239-02 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Особливості циферблату | Перламутр |
| Тип ремінця | Титановий |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 10.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4040066220086 |
| Тип продукту | Годинник |
Boccia Titanium Sapphire 3239-02 to zegarek, który z pewnością spodoba się kobietom lubiącym się wyróżniać. Tarcza wypełniona masą perłową została pokryta szkłem szafirowym w celu zabezpieczenia przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Koperta i bransoleta zostały wykonane z lekkiego i antyalergicznego tytanu. Wodoszczelność urządzenia wynosi 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password