| Модель | 3164-03 |
|---|---|
| Бренд | Boccia Titanium |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 30.00 mm |
| Товщина корпусу | 6.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Титановий |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 9.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4040066191867 |
| Тип продукту | Годинник |
Boccia Titanium Sapphire 3164-03 opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy. W kopercie z tytanu umieszczono białą tarczę uzupełnioną o złote indeksy i wskazówki. Cyferblat zabezpiecza szafirowe szkiełko. Całość uzupełnia srebrno-złota, tytanowa bransoleta.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password