| Модель | BSPD47TMWD10BX-outlet |
|---|---|
| Бренд | Bisset |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 43,00 mm |
| Товщина корпусу | 9.7 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Керамічний спік |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 21 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21,5 cm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5906412684287 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password